More Website Templates @ TemplateMonster.com - June 02, 2014!

Zagospodarowanie terenu

W trosce o Państwa wygodę proponujemy fachowe wsparcie w zagospodarowaniu terenu. Przygotujemy projekt, doradzimy, pomożemy profesjonalnie urządzić ogród Państwa marzeń. Doskonale wiemy, że dom to nie tylko budynek, a działka to nie tylko kawałek ziemi. Pragniemy, żeby zaadaptowana przez nas przestrzeń stała się dla Państwa w pełni komfortowym miejscem, w którym z radością będziecie spędzać czas ze swoimi najbliższymi.

Wszystkie nasze realizacje cechują się wysoką jakością, wykonywane są bowiem przez specjalistów ze swoich dziedzin. Chętnie sięgamy po nowinki techniczne, aby zapewnić maksymalnie efektywne oraz estetyczne zagospodarowanie przestrzeni. Mamy na uwadze również ochronę środowiska, toteż proponujemy energooszczędne systemy pomagające zarządzać ogrodem oraz naturalne środki pielęgnacji zieleni.

Jesteśmy także otwarci na Państwa propozycje – macie własny projekt, oryginalny pomysł, niespełnione marzenie? Z przyjemnością podejmiemy się zleconych nam prac i zadbamy, aby ogród całkowicie spełnił Państwa oczekiwania.

tulipany zagospodarowanie terenu

Ogrodzenie działki

Ogrodzenie działki to często pierwszy element przy budowie domu. Ważne, aby było estetyczne i trwałe. Proponujemy trzy rodzaje ogrodzeń najwyższej jakości.

Ogrodzenia metodą bezspawową

Najczęściej psującym się i pokrytym rdzą po kilku latach elementem płotu są zwykle łączenia między elementami pionowymi i poziomymi. Proponujemy innowacyjną metodę bezspawową. Polega ona na pneumatycznym rozprężaniu części pionowych w elementach poziomych. Dzięki temu idealnie do siebie przylegają i są idealnie równe.

Ogrodzenia stalowe pod indywidualny projekt

Dla tych, którzy chcą mieć ogrodzenie jedyne w swoim rodzaju oferujemy płoty stalowe, cynkowane ogniowo i malowane proszkowo. Do wyboru mają Państwo szeroką gamę kolorów i wzorów. Pojedyncze przęsła mogą zawierać nazwę lub logo firmy, motto życiowe czy inny, dowolnie spersonalizowany projekt.

Ogrodzenia aluminiowe nierdzewne

Zamiast konstrukcji stalowej można wykorzystać aluminium. Używamy materiałów najwyższej jakości, malowanych proszkowo i nierdzewnych. Dzięki temu uzyskujemy lżejsze, ale tak samo wytrzymałe konstrukcje.

Oprócz przęseł montujemy furtki, bramy przesuwne i dwuskrzydłowe oraz budujemy wiaty śmietnikowe. Wykorzystujemy inteligentne rozwiązania w zakresie zdalnego sterowania bramą oraz identyfikacji gościa poprzez wideodomofony.

Ścieżki i podjazdy

Nie ma nic gorszego dla estetyki krajobrazu niż wyjeżdżona lub wydeptana ścieżka w trawie. Dlatego warto już wcześniej przemyśleć kwestię podjazdu oraz wewnętrznych arterii na działce. Drogi, wyznaczone przez projektanta z Państwa udziałem, budujemy w oparciu o różne nawierzchnie, w tym kostki betonowe i kamienne, żwir o różnych grubościach czy materiały drewniane.

kostka dom

Zakładanie trawnika oraz inteligentne rozwiązania w jego pielęgnacji

Po zakończeniu budowy domu oraz ścieżek i podjazdów nadchodzi czas na założenie trawnika. Wbrew pozorom nie jest to łatwe zadanie, ponieważ nie używa się jednego gatunku trawy, lecz ich mieszanki. Każda mieszanka może potrzebować stanowisk o różnych parametrach - nasłonecznienia, wilgotności czy sposobu wykorzystania.

Dużo czasu potrzeba na późniejszą pielęgnację trawnika - jego koszenie i podlewanie. Dobrze jest już na wstępie zainteresować się systemem automatycznego nawadniania. Jest to inteligentne rozwiązanie, które dostosowuje ilość rozproszonej wody do warunków pogodowych i wilgotności gleby.

Ozdobą trawnika i ogrodu są niewątpliwie rabaty kwiatowe, nasadzenia krzewów i drzew. Doradzamy w zakresie gatunków roślin, w tym owocowych, zakładamy kwietniki i skalniaki. Dla miłośników cichego szemrania strumyka dodajemy też fontanny i oczka wodne.

trawnik

Tarasy i altany, oświetlenie terenu

Posiadając piękny dom i wymarzony ogród na pewno będą Państwo sporo czasu spędzać na łonie przyrody. Dlatego niezbędny jest również taras lub altana, elegancko wkomponowane w krajobraz. Oprócz tego możemy wykonać paleniska i grille ogrodowe.

Ostatni, choć równie ważny element to oświetlenie terenu. Zakładamy kompleksowe oświetlenie domu i posesji, w tym rozwiązania inteligentne. Oto kilka przykładów ich zastosowania:

  • - system czujników natężenia światła automatycznie włączy lampy ogrodowe przy zmierzchu,
  • - podjazd zostanie podświetlony przy otwarciu bramy wjazdowej lub garażowej od wieczora do rana,
  • - detektor ruchu oświetli niedoszłego złodzieja i włączy alarm.

Jak widać oświetlenie terenu ma wpływ nie tylko na estetykę obejścia, ale również na bezpieczeństwo mieszkańców.

Dowiedz się co jeszcze możemy zrobić dla Twojego Domu Marzeń i skontaktuj się z nami.

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny

Formularz kontaktowy

Nasze dane kontaktoweKierownik budowy:

Grzegorz Parczewski

Dane firmy:

GK&PGroup
NIP: 1131224290
REGON: 363821247

Adres:

ul. Podkowy 38,
04-937 Warszawa

Telefon:

+48 510-729-420

Email:
biuro@metalplanet.pl