More Website Templates @ TemplateMonster.com - June 02, 2014!

Wykończenie wnętrz

Budynek można odebrać w stanie deweloperskim. O ile nowy dom jednorodzinny prezentuje się pięknie z zewnątrz, nadal nie ma jak w nim zamieszkać. Dlatego warto powierzyć nam również aranżację i wykończenie wnętrz. Dopilnujemy, aby Państwa dom marzeń był piękny także w środku. Nasi projektanci dostosują najnowsze trendy do Państwa życzeń. Po zakończeniu prac można się już wprowadzać.

Podłogi i ściany

Najważniejszym elementem aranżacji wnętrz są ściany i podłogi. Nie tylko podpowiadamy, które kolory i desenie komponują się najlepiej, ale doradzamy też jakie materiały będą się najlepiej prezentować. Stonowany minimalistyczny styl rodem ze Skandynawii czy może dynamiczna plejada kolorów? Dużo zależy od charakteru i upodobań przyszłych mieszkańców.

Jako pokrycie podłogowe proponujemy terakotę, gres lub drewno, uwzględniamy przy tym typ wybranego ogrzewania. Na ścianach możemy położyć glazurę, terakotę, gładź lub karton-gipsy, w zależności od wykorzystania pomieszczenia i życzenia właścicieli. Malujemy ściany i sufity.

meble

Schody i balustrady

Niemniej istotne w domu jednorodzinnym są schody, niezależnie czy jest to dom parterowy z poddaszem, czy dom piętrowy. Wykonujemy okładziny schodów wewnętrznych i zewnętrznych. Dbamy o bezpieczeństwo domowników i zaopatrujemy je w odpowiednie poręcze.

Wiele osób przy domach piętrowych decyduje się na taras lub balkon. Dla bezpieczeństwa właścicieli i ich gości oraz ozdobienia domu z zewnątrz niezbędna jest balustrada. Dobór materiału (metalowa, drewniana) oraz kształtu stwarza duże pole dla wyobraźni dekoratorów. A może prywatna dżungla lub egzotyczna plaża?

aranżacja plaża w domu

Armatura łazienkowa

Pokój można przemeblować, łazienkę urządza się już na stałe. Wiąże się z tym wcześniejsze rozprowadzenie pionów wodno-kanalizacyjnych oraz instalacji elektrycznej. Aby nowa łazienka była estetyczna i funkcjonalna trzeba dobrze ją zaprojektować. Oprócz położenia płytek ceramicznych montujemy prysznice, wanny, umywalki i baterie, ustępy. Podpowiadamy, jakie rozwiązania wybrać, aby cieszyć się w przyszłości chwilami relaksu w czasie nastrojowej kąpieli.

Drzwi, parapety i dekoracje

Stan deweloperski nie uwzględnia drzwi wewnętrznych i parapetów w środku budynku. Tworzą one spójną całość z wykończeniem podłóg i ścian w poszczególnych pomieszczeniach oraz w całym domu.

Wisienką na torcie są dekoracje pomieszczeń. Sztukaterie nadadzą pokojowi nuty retro, zaś autorskie malowidła naścienne sprawią, że będzie unikatowy i niepowtarzalny. Wszystko zależy od Państwa gustu.

kuchnia w domu

Inteligentne oświetlenie domów

Aranżujemy wnętrza, aby dom był nie tylko piękny i komfortowy, ale też bezpieczny, a co za tym idzie inteligentny. Najprostsze systemy opierają się o regulację oświetlenia, najbardziej skomplikowane uwzględniają sprzęty RTV i AGD, wideodomofony, regulację ogrzewania itp.

Odpowiedni dobór źródeł światła i siły żarówek to dopiero początek. Wykorzystując różne ustawienia możemy otrzymać silne punktowe promienie lub nastrojowe, rozproszone światło. W połączeniu z kolorami i fakturą ścian oraz podłóg dostaniemy dowolny oczekiwany efekt. Dzieci na pewno będą zachwycone delikatnymi gwiazdozbiorami wyświetlanymi każdego wieczoru na suficie, a to tylko jeden z przykładów.

Dzięki czujnikom, które reagują na m.in. porę dnia, lampki same zmniejszają lub zwiększają poziom światła. Mogą również wykrywać obecność ludzi, przez co już nigdy nie zapomnimy nacisnąć wyłącznika.

Więcej informacji o domach inteligentnych i energooszczędnych znajdą Państwo na naszym blogu.


Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny

Formularz kontaktowy

Nasze dane kontaktoweKierownik budowy:

Grzegorz Parczewski

Dane firmy:

GK&PGroup
NIP: 1131224290
REGON: 363821247

Adres:

ul. Podkowy 38,
04-937 Warszawa

Telefon:

+48 510-729-420

Email:
biuro@metalplanet.pl