More Website Templates @ TemplateMonster.com - June 02, 2014!

O nas

Nasza firma istnieje od 2012 roku. Zajmuje się kompleksową budową domów, ze szczególnym uwzględnieniem budynków inteligentnych i pasywnych. Wysoka jakość naszych usług wynika z doskonałej znajomości branży budowlanej i rozwoju – ciągle dokształcamy się w zakresie nowoczesnych technologii i podnosimy swoje kwalifikacje.

Certyfikatem wyróżniły nas uznane na polskim rynku firmy, takie jak Fibaro czy Somfy. Na nasz sukces i zadowolenie naszych klientów składają się przemyślane koncepcje, starannie dobrane materiały i fachowe wykonanie. Dzięki temu tworzone przez nas budynki służą swoim właścicielom przez długie lata, zapewniając maksimum komfortu i satysfakcji.

certfikat Fibaro certfikat Somfy

Jeśli marzycie o nowoczesnym domu, który ułatwi Wam codzienne funkcjonowanie oraz zaoszczędzi kosztów – sprawdźcie naszą ofertę. Specjalizujemy się w budowaniu energooszczędnych, przyjaznych środowisku domów. Nasi wysoko wykwalifikowani konsultanci pomogą Wam wybrać instalacje i inteligentny system zarządzania budynkiem idealnie dopasowany do Waszych potrzeb.

Dom z Fibaro

Dlaczego warto inwestować w domy inteligentne?

To wygodne i szyte na miarę rozwiązanie, pozwalające efektywnie zarządzać budynkiem. Kiedyś rodem z filmów science-fiction, a dziś stające się coraz bardziej powszechne. I nic dziwnego – za pomocą tabletu, telefonu komórkowego czy smartwatcha można sterować rozmaitymi urządzeniami: oświetleniem, ogrzewaniem, bramą czy roletami. Nie wstając z fotela, da się zaprogramować instalacje i czujniki tak, abyście czuli się bezpiecznie i komfortowo w każdej sytuacji.

Dla przykładu:
 • • w deszczowy dzień brama otworzy się samodzielnie;
 • • system sterowania zasilaniem wyłączy żelazko, gdy o nim zapomnisz;
 • • w trakcie powrotu do domu włączysz piekarnik, aby podgrzać posiłek;
 • • gdy system wykryje intruza, automatycznie zostanie poinformowana ochrona, włączy się alarm, oświetlenie i zablokują się drzwi.

  • A to tylko niektóre z funkcjonalności, jakie możecie zyskać posiadając inteligentny dom. Poza wygodą i bezpieczeństwem zintegrowane systemy zarządzania zmniejszają też wydatnie zużycie energii.


   Inteligentny dom Somfy

   W czym są domy pasywne lepsze od zwykłych?

   Domy takie posiadają bardzo dobre parametry izolacyjne, dodatkowo stosuje się w nich bogatą gamę rozwiązań radykalnie obniżających bieżące zużycie energii (do ok. 15 kWh/m2). Innowacyjność takich budynków polega na użyciu najwyższej jakości materiałów i technologii doskonalących funkcjonowanie niezbędnych instalacji. Efektywność jest tak duża, że poprzestać można na biernym wykorzystywaniu energii słonecznej.


   Do najważniejszych zalet budownictwa pasywnego należą:
   • • duża efektywność grzewcza – nawet niewielkie porcje ciepła wystarczą na ogrzanie budynku;
   • • małe zużycie paliwa/gazu/opału na ogrzewanie;
   • • niska emisja pyłów i spalin do środowiska.

   W przypadku tradycyjnie budowanych domów zużycie energii sięgnąć może nawet 180 kWh/m2), zatem różnica jest bardzo wyraźna. Poczynione w ten sposób oszczędności, szybko rekompensują nieco wyższą cenę budowy.


   Pasywny dom Fibaro

   Nasza firma pomoże wybrać najbardziej optymalne dla Was rozwiązanie. Fachowo doradzimy w zakresie nowoczesnych technologii oraz innowacyjnych instalacji, wskażemy zalety i wady różnorodnych systemów, tak ażeby razem z Wami wybrać te najbardziej adekwatne.

   Przedstawimy w pełni profesjonalny projekt domu i plan zagospodarowania przestrzeni, pomożemy również z formalnościami. Rzetelnie dopilnujemy każdego stadium budowy i wykończenia, postawimy funkcjonalny garaż oraz zamontujemy solidne ogrodzenie. Zapewnimy estetyczną i trwałą konstrukcję w atrakcyjnej cenie. W skrócie – zbudujemy dom, o jakim marzycie.


   Pasywny dom Somfy


   Terminy i ceny realizacji projektów uzgadniane są indywidualnie. Aby uzyskać więcej szczegółów prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

   Nasi pracownicy pozostają do Waszej dyspozycji w godzinach pracy biura:

   poniedziałek – piątek 8:00-16:00

   Telefon: 510-729-420

   Więcej informacji o domach inteligentnych i energooszczędnych znajdą Państwo na naszym blogu.


   Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny

   Formularz kontaktowy

   Nasze dane kontaktowe   Kierownik budowy:

   Grzegorz Parczewski

   Dane firmy:

   GK&PGroup
   NIP: 1131224290
   REGON: 363821247

   Adres:

   ul. Podkowy 38,
   04-937 Warszawa

   Telefon:

   +48 510-729-420

   Email:
   biuro@metalplanet.pl