More Website Templates @ TemplateMonster.com - June 02, 2014!

Budowa domów

Jak mawiał pewien czterdziestolatek prawdziwy mężczyzna powinien spłodzić syna, posadzić drzewo i wybudować dom. Nie każdy umie stworzyć w pełni funkcjonalny dom jednorodzinny. Ilość wymaganych dokumentów, wiedzy architektonicznej i budowlanej jest przeogromna, a zgranie i dopilnowanie poszczególnych ekip to praca na pełen etat. Budowlańcy, monterzy i dekoratorzy muszą być zaufani i doświadczeni, a wielu z najlepszych wyjechało obecnie na Zachód. Samo znalezienie odpowiednich fachowców może przysporzyć zmartwień, wiązać się ze stratą czasu i pieniędzy. Dlatego tak ważną i skomplikowaną inwestycję najlepiej powierzyć profesjonalnej firmie.

Dom jednorodzinny pod klucz

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom proponujemy profesjonalną budowę domu pod klucz, z pełną aranżacją wnętrz i przestrzeni wokół. Początkowo potrzebujemy poznać Państwa potrzeby, pomysły i życzenia. Nasi architekci stworzą na ich podstawie projekt i kosztorys domu szytego na miarę. Mogą Państwo wybrać również gotowy projekt z naszego portfolio. Bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność w zakresie wszelkich wymaganych pozwoleń i zgłoszeń, doprowadzenie mediów oraz dokumentację inwestycji. Na każdym etapie budowy i aranżacji wnętrz służymy radą i wsparciem, wsłuchując się jednocześnie w Państwa potrzeby.

budowa domu

Dom marzeń

Współpracujemy ze sprawdzonymi ekipami budowlanymi i monterskimi. Każda z nich to zespół specjalistów o wieloletnim doświadczeniu. Z każdą, dotychczasowa współpraca przebiegała bez zarzutu, a ich profesjonalizm doceniło już wielu naszych Klientów.

Używamy materiałów najwyższej jakości. Do tego proponujemy nowoczesne rozwiązania np. rekuperatory, pompy ciepła, ogrzewanie podłogowe czy panele. Domy budowane przez naszą firmę będę służyły przez pokolenia.

Jak wygląda realizacja? Na początku na podstawie palnów wytyczamy miejsce na budynek i doprowadzamy go do stanu surowego. Wylewamy fundamenty, stawiamy ściany, stropy. Całość wieńczymy dachem. Kolejny etap to stan deweloperski - wstawienie okien, drzwi zewnętrznych, podłączenie i rozprowadzenie mediów, tynkowanie, instalacja ogrzewania i ocieplenie konstrukcji. Ostatnia część prac to wykończenie wnętrz - podłóg (płytki ceramiczne lub podłoga drewniana), ścian i sufitów (malowanie, gładzie, karton-gipsy), armatura łazienkowa i elektryczna, aranżacja terenu wokół i ogrodzenie terenu. Po tym okresie mogą się Państwo wprowadzać do gotowego domu pod klucz. Domu Waszych Marzeń!

rodzina dom

Co nas wyróżnia? Domy inteligentne

Koszt budowy domu jest poważnym wydatkiem. Oczekują Państwo, że dalsza eksploatacja będzie jak najtańsza. Dlatego budujemy domy inteligentne i energooszczędne. Dzięki systemowi czujników reagujących na zmieniające się warunki wewnętrzne i zewnętrzne inteligentny dom może regulować np. temperaturę w pomieszczeniach, oświetlenie, wentylację, a w czasie urlopu domowników symulować ich obecność! Bez problemu właściciele mogą sterować sprzętem audio i video i innymi urządzeniami codziennego użytku. Dzięki temu dom inteligentny jest bezpieczny, zautomatyzowany i tańszy w utrzymaniu.

Co nas wyróżnia? Domy energooszczędne

Automatyczna regulacja temperatury czy oświetlenia w zależności od obecności ludzi to tylko jeden z wielu sposobów na niższe rachunki. Domy energooszczędne są wyposażone w nowoczesne rozwiązania pozyskiwania i magazynowania energii elektrycznej, wody i ciepła. Dzięki temu rozliczenia za prąd czy ogrzewanie będą dużo niższe niż w standardowych domach jednorodzinnych czy blokach. Będą mogli się Państwo także pochwalić domem przyjaznym środowisku!

Więcej informacji o domach inteligentnych i energooszczędnych znajdą Państwo na naszym blogu.


Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny

Formularz kontaktowy

Nasze dane kontaktoweKierownik budowy:

Grzegorz Parczewski

Dane firmy:

GK&PGroup
NIP: 1131224290
REGON: 363821247

Adres:

ul. Podkowy 38,
04-937 Warszawa

Telefon:

+48 510-729-420

Email:
biuro@metalplanet.pl